دریافت فایل: پاورپوینتی در مورد افسردگی

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینتی در مورد افسردگی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
پاورپوینتی در مورد افسردگی ,افسردگی,دانلود پاورپوینتی در مورد افسردگی ,افسردگی

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل : .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 20 اسلاید

قسمتی از متن .ppt :

افسردگي

تاريخچه ي افسردگي:

اين اختلال از زمان

بابلي ها

مورد شناسايي قرار گرفته بود.

کلمه ي ""

Depression

يا افسردگي از عبارت لاتين

Deprimere

به معناي در هم فشرده شدن گرفته شده است. از اين رو افسردگي به معناي احساس در هم فشرده شدن روح، غم يا بي ارزشي است.

.

مارتين لوتر

، اصلاح طلب مذهبي آلماني نوشت:"تمامي سنگيني روح و ماليخوليا از شيطان سرچشمه مي گيرد". در واقع همين  اصطلاح ماليخوليا  يا ملانکوليا، به افراد افسرده اشاره داشت و چنين افرادي جن زده، شيطاني، ماليخولياي يا ملانکوليک خوانده مي شدند.

به همين دليل ساليان دراز افسردگي، با روش هايي مانند شلاق زدن(براي خرج کردن ارواح شيطاني و جن)، حجامت، جن گيري و سال هاي اخير با دوش گرفتن آرامش بخش تحت درمان قرار مي گرفت.

در نهايت با کشف داروي ضد افسردگي در دهه ي 60 ميلادي  و تسکين افسردگي با تجويز اين داروها، کم کم روش هاي خرافي برچيده شد

افسردگی خداحافظ

از رختخواب خارج شوید:

یکی از کارهای بسیار مهمی که می توانید انجام دهید، بیدار شدن صبح ها در موعد مشخص است(حتی در تعطیلات پایان هفته). ترجیحاً ساعت 7 صبح یا زودتر پیشنهاد می شود. داشتن نظم به کارکرد طبیعی بدن شما کمک کرده و در نتیجه احساس های بهنجاری خواهید داشت.

نور:

نور به بهتر شدن کارکرد بدن کمک می کند. بنابراین به محض بیدار شدن، خود را در معرض نور قرار دهید. پرده ها را به کناری بزنید تا نور بیشتری به درون خانه بتابد. از آن بهتر، هر چه سریع تر از منزل خارج شده و در معرض تابش نور خورشید قرار گیرید. جهت تسهیل در ورود نور، عینک تان را بردارید(عینک بخشی از اشعه های نور را پس می زند). البته به خورشید خیره نشوید!


مطالب دیگر:
🔑گزارش تخصصی معلمان، درس کار و فناوری ۲ (۱۵صword)🔑گزارش تخصصی رشته مهندسی کامپیوتر (۱۴صword)🔑گزارش تخصصی معاون مدرسه (۲۶صword)🔑گزارش تخصصی درس شیمی (۴۵صword)🔑نظريه آشوب و كاربرد آن در مديريتتعدادصفحات:21)🔑تحقق خرید جانبی با رویکرد اثربخشی مدیریت ارتباط با مشتری و عملکرد ارتباطات بازاریابی یکپارچه مورد مطالعه بانک پارسیان(تعدادصفحات:24)🔑تحقیق جامع درباره تورم 101 صفحه – رشته اقتصاد🔑دانلود تحقیق کامل درباره بورس سنتی یا الکترونیکی🔑پروژه اقتصاد نفت : بررسي جايگاه ايران در بازار جهاني نفت🔑نرم افزار مدیریتی آسان مطب🔑آموزش افزایش فالوور در اینستاگرام🔑آموزش رفع بلاک اینستاگرام🔑کتاب روانشناسی سیاسی عبدالملکی🔑دانلود کتاب مقاومت مصالح حجت اله عادلی🔑سود سهام و ریسک سقوط آتی قیمت سهام شرکتها در شرایط عدم تقارن اطلاعاتی(تعدادصفحات:15)🔑ارتباط هوش تجاری و مزیت رقابتی در سازمان(تعدادصفحات:10)🔑تبیین تاثیر رهبری تحول آفرین بر فرهنگ سازمانی(تعدادصفحات:13)🔑پروژه مالی- بهره و حسابداری تورم🔑حل مدل بهینه سازی مدیریت درآمد هتل با رزرواسیون تودرتو با در نظر گرفتن خروج زودهنگام و دیرهنگام(تعدادصفحات:12)🔑تعیین و الویتبندی عوامل موثر در به اشتراکگذاری دانش و ارائهه الگویی مناسب برای آن در دانشگاه پیام نور مشهد(تعداد صفحات:21)🔑طلاق و آثار آن در حقوق زوجین🔑خواستگاری یا انتخاب🔑جامعه شناسی فناوری های پزشکی🔑مالیه عمومی🔑نظریه نسبیت