دریافت فایل: دیتاست در خصوص مصرف انرژی در ساختمان های کم مصرف

مشخصات فایل مورد نظر در مورد دیتاست در خصوص مصرف انرژی در ساختمان های کم مصرف آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
Data Mining, دیتاست , داده‌کاوی , خوشه بندی , شناسایی الگوی , پایگاه‌ها , حجیم داده‌ها , کشف دانش , وکا , مطلب ,ساختمان کم‌مصرف , انرژی , مصالح ساخت

ساختمان کم مصرف به هرنوعی از ساختمان اطلاق می‌گردد که طراحی، فناوری‌ها و مصالح ساختمانی مصرفی آن از کارمایهٔ کمتری از هر منبعی نسبت به یک خانهٔ سنتی یا خانه‌های معمول کنونی استفاده می‌کند. در تجربهٔ طراحی و معماری معقول در ساختمان کم مصرف، منظره سازی با انرژی کافی در خانه‌های کم مصرف اغلب از تکنیک‌های طراحی ساختمان کنشگر و کنش پذیر خورشیدی بهره می‌برند و از مولفه‌هایی برای کاهش مصرف انرژی استفاده می‌کنند.

ساختمان‌های کم مصرف معمولاً از مقادیر زیادی عایق سازی، پنجره‌های دو جداره، نفوذ هوای اندک و تهویه و بازیابی گرمایی برای کمتر کردن انرژی مصرفی سرمایش و گرمایش سود می‌برند. این ساختمان ممکن است از تکنیک‌های طراحی خورشیدی کنش پذیر با تکنیک‌های خورشیدی کنش گر استفاده کنند. این منازل ممکن است از فناوری‌های چرخهٔ گرمایی آب داغ برای بازیابی گرما از آب داغ دوش یا ظرف‌شویی‌ها بهره ببرند.

دیتاست موجود مربوط به بررسی میزان انرژی در ساختمان های کم مصرف است که می تواند جهت داده کاوی مورد استفاده قرار گیرد.

حتما قبل از استفاده راهنمای داده های درون فایل را جهت آشنایی با خصوصیت ها مطالعه نمایید.

موفق باشید!


مطالب دیگر:
تحقیق آماده درس تاریخ امامت (سیره علمی و سیاسی امام صادق (ع) )تحقیق آماده درس تاریخ امامت (اخلاق و رفتار امام سجاد عليه السلام‏ )تحقیق آماده درس تاریخ امامت (امام علي (ع) و مردم سالاري ديني )پاورپوینت تغییر شکل فرم ...... قابل ویرایش نیست ( صفحات به صورت عکس می باشد)پاورپوینت معماری فرمپاورپوینت عکس ماکتتناسبات طلایی در معماریالهام از طبیعتكانستراكتيويسمرابطه انسان و طبیعت و ساختمانپاورپوینت ایدهپاورپوینت خلاقیتانواع معماری و فضاپاورپوینت تکنولوِژی در معماریپوسته فروشگاهیمعماری مایاهافراکتال در طبیعتتاثیرات رنگ بر رفتار انسان در معماریپاورپوینت معماری پایدارمعماری پایدار.........پاورپوینت حرفه ای و بسیار زیباپاورپوینت تاریخچه هندسهبررسي پارامترهاي طراحي ترانسفورماتورهاي قدرت تكه فاز و ارائه الگوريتم مناسب براي طراحي بهينه آن بررسي و امكان سنجي در طراحي ترانسفورماتورهاي ولتاژ نوري و مقايسه آن با ترانسهاي معمولي طراحي وساخت دستگاه ثبت كننده سيگنال الكترومايوگرام دو كاناله و مدلسازی فعالیت ایزومتریک ساعدپاورپوینت معماری دیجیتال